środa, 3 sierpnia 2011

WYRÓŻNIENIE!

A to Ci niespodzianka!
Siedząc sobie po cichu w komnacie, tworząc dzieła, nie zastanawiałam się, czy pewnego dnia ktoś mnie zauważy, a co dopiero wyróżni... W kwestii swojej twórczości jestem bardzo skromną osobą i rzadko komuś udaje się mnie nakłonić do mówienia o sobie :)

Tym razem udało się to Love Inspirations od której dostałam wyróżnienie. Jest to osoba bardzo kreatywna, z zapałem, mam nadzieję, że będzie się dalej rozwijać, doskonalić i tworzyć co raz o ciekawsze prace. Bardzo Ci dziękuję i dziękuję za słowa, które napisałaś dla nas, wyróżnionych Biżutek :)A teraz 7 rzeczy o mnie.
Hmmm....

1. Na imię mam Izabela, mam 19 lat, jestem rudą wiedźmą o dziwnym charakterze.
2. Tworzeniem biżuterii (o rany! za 2 dni urodziny twórczości!) zajmuję się już 4 lata.
3. W głowie mam tyle pomysłów, że czasem nie mam "miejsca" by myśleć o czymś innym niż o tym, co stworzyć w pierwszej kolejności.
4. Pragnę opanować wiele technik, nie tylko w dziedzinie biżuterii, ale też w tych pokrewnych. Niestety nie powiem o nich, zobaczycie dopiero efekty tych działań :)
5. Gdy tworzę, nie może zabraknąć ulubionej muzyki, kubka z kawą. Wtedy czas, miejsce, wszystko co dzieje się dookoła nie mają znaczenia.
6. Moją pasją poza robieniem biżuterii też jest czytanie książek. Nie wyobrażam sobie dnia bez przeczytania choćby jednej strony. Lubię też przebywać w zaprzyjaźnionej bibliotece :)
7. Jestem samoukiem, nie uczęszczałam na żadne lekcje ani kursy rękodzieła. Podstawy pewnych technik zdradziły mi przyjaciółki również zajmujące się tworzeniem biżu i mama, która jest mistrzem w robieniu na drutach, szydełkowaniu i haftowaniu. To ona przekazała mi w genach miłość do rękodzieła. Za co bardzo jej dziękuję bo to rozwijająca i piękna pasja.

A jakie blogi według mnie zasługują na wyróżnienie?
Mam tylko 16 miejsc, ale pamiętajcie, że podziwiam wiele więcej blogów, artystek, Waszych dzieł.
Kolejność jest przypadkowa, niech nikt nie czuje się urażony :*
Zatem zaczynam wyliczanie:
 1. illecebra
 2. karmazynowy kamyk
 3. tuxikowa
 4. lunamin
 5. iwogg
 6. bibelot
 7. banshee
 8. błyskotka
 9. sabbia
 10. Kasia Pieniak
 11. kreatywne ż(sz)ycie
 12. arteemid
 13. lu - luu craft
 14. piwi
 15. agnes
 16. arctia


Co muszą zrobić nominowane osoby?
- Umieścić podziękowania i link do blogera, który przyznał Tobie nagrodę.
- Skopiować i wkleić logo na swoim blogu.
- Napisać o sobie 7 rzeczy.
-Nominować 16 innych blogerów (nie można nominować blogera, który Wam przyznał nagrodę)
- Napisać im komentarz, by dowiedzieli się o nagrodzie i nominacji :)


Jeszcze raz serdecznie dziękuję Love Inspirations!

4 komentarze:

 1. Bardzo dziekuję za wyróżnienie. Jest mi z tego powodu bardzo miło:)
  Jeśli nie masz nic przeciwko "dołączyłam" Cię do posty w którym dziękowałam już za takowe wyróżnienie )http://selennea.blogspot.com/2011/07/one-lovely-blog-award.html)
  Cieszę się że mogłam Cię poznać. Przy okazji jeśli mogę Ci coś przekazać: po Twoich pracach widać ze kochasz tworzyć, może spróbujesz swoich szans tu: http://www.kreatywnykufer.blogspot.com/ ?
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha! Czytam sobie powoli, i myślę, no, tylko żeby o ciotce nie zapomniała :D
  Oj, Artyśnico moja!!! :*
  humor mi poprawiłaś.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Ci bardzo ! ;) Mówisz, że to już 4 lata? Wow, niezły wynik. Ale to widać po Twoich pracach. A co do 7 faktów to Ci powiem, że wszystkie się zgadzają, mogłabym powiedzieć to samo o sobie... oprócz tego, że nie jestem ruda - a uwielbiam ten kolor i chciałabym mieć włosy tego koloru - no i nie zajmuje się biżuterią tyle co Ty. ;)

  Od teraz jestem dostępna pod tym adresem:
  http://www.odskocznia-piwi.blogspot.com

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję również. :)
  Bloga mam już rok (będzie za kilka dni) a biżuterię robię jakoś od dwóch lat. Wcześniej pod koniec podstawówki i przez gimanazjum robiłam bransoletki z muliny nałogowo. A teraz też właśnie próbuję się sprawdzić w innych technikach. W chwili obecnej zbieram się do decoupagu. Materiały mam, ale na wene czekam. ;-P

  OdpowiedzUsuń